USŁUGI

by mieszkało się lepiej

MONITOROWANY PARKING

Dla każdego Apartamentu przydzielone jest jedno miejsce parkingowe w podziemnej, monitorowanej hali garażowej, z której wjeżdżamy windą do poziomu Apartamentu. Na terenie posesji znajdują się również dodatkowe miejsca postojowe oraz parkingi zewnętrze.

WiFi

Każdy apartament wyposażony jest we własną, zabezpieczoną sieć bezprzewodową WiFi o dużej prędkości, aby umożliwić Państwu komfortową pracę oraz nieprzerwaną zabawę na każdym urządzeniu i w każdym momencie. Hasło do sieci zostanie Państwu przekazane w momencie odbioru kluczy do apartamentu.

TAXI NA ŻYCZENIE

Na Państwa życzenie zamawiamy taksówkę z i na lotnisko lub dworzec kolejowy. Istnieje również możliwość zamówienia taksówki z fotelikiem dziecięcym oraz dużej taksówki typu VAN do przewozu większej liczby osób i bagażu.

PAKIET EXCLUSIVE

Aby zapewnić najwyższy komfort podczas pobytu, tylko dla naszych gości udostępniamy Pakiet Exclusive dający możliwość korzystania z sali fitness, siłowni, sauny fińskiej oraz parowej, a także strefy relaksu.

SPRZĄTANIE

Dla Państwa wygody, na specjalne życzenie, oferujemy codzienne, odpłatne sprzątanie wraz z wymianą ręczników i pościeli. Przy dłuższych pobytach sprzątanie oraz wymiana bielizny hotelowej standardowo odbywa się po 7 dniach pobytu.

PRZYJAŹNI RODZINOM

Na życzenie udostępniamy łóżeczko z kompletem pościeli, wanienkę oraz krzesełko do karmienia dla Państwa pociechy do 2 lat. Jeśli potrzebują Państwo jakikolwiek z tych przedmiotów, prosimy o umieszczenie takiej informacji w formularzu rezerwacji. Na terenie każdego osiedla znajduje się również plac zabaw dla dzieci.

RĘCZNIKI

Wybierając się do nas, nie muszą Państwo zabierać ręczników kąpielowych i plażowych. Z doświadczenia wiemy, jak wiele miejsca zajmują w bagażu, dlatego postanowiliśmy zdjąć z Państwa ten problem zapewniając komplet bielizny hotelowej.

RESTAURACJA

Specjalnie dla Państwa, na każde życzenie, zamawiamy stolik w pobliskiej zaprzyjaźnionej restauracji, gdzie również przygotowano wyjątkową ofertę dla naszych gości – pakiet całodziennego wyżywienia.