WSPÓŁPRACA

gorąco zachęcamy

W 2007r. stworzyliśmy rodzinną firmę apartamenty.sopot.pl, aby jako jedni z pierwszych zająć się profesjonalnie całorocznym, krótkoterminowym wynajmem apartamentów w Sopocie.

Zajmujemy się kompleksową obsługą powierzonych nam apartamentów, posiadamy własną ekipę sprzątającą i techniczną oraz osobiście doglądamy stanu powierzonych nam mieszkań. W pełni profesjonalnie i indywidualnie podchodzimy również do każdego gościa: od jego pozyskania poprzez pomoc w trakcie pobytu, po osobisty odbiór kluczy i przygotowanie apartamentu dla następnych gości.

Posiadamy wieloletni staż pracy w hotelarstwie i turystyce. Działamy od początku na osiedlach Sopocki Parkur I i II. Dysponujemy tam również własnymi mieszkaniami, więc zależy nam, tak samo jak innym właścicielom apartamentów, aby osiedle, kamienica, klatka czy garaż były zadbane, a przyjeżdżający goście nie pozostawali bez opieki i nadzoru, zaś sąsiedzi w jak najmniejszym stopniu odczuwali skutki krótkoterminowego wynajmu naszych apartamentów. Przez prawie 13 lat wypracowaliśmy sobie bardzo dobre stosunki z sąsiadami, administracją i pracownikami osiedli i kamienic.

Na życzenie naszych klientów doradzamy przy zakupie nieruchomości oraz pomagamy w aranżacji i wyposażeniu mieszkań tak, aby jak najbardziej efektywnie wykorzystać ich potencjał. Gwarantujemy realne zyski oraz zapewniamy kompleksową opiekę, ponieważ Państwa komfort i zadowolenie są dla nas bardzo ważne!

Gorąco zachęcamy do współpracy!
Właściciele i pracownicy apartamenty.sopot.pl

Pozostajemy do Państwa dyspozycji:
tel. +48 665 665 465
e-mail: info@apartamenty.sopot.pl